Quatro Pôžičky dávajú zľavy na nákupy

08.10.2013 09:14

Spoločnosť Quatro- nákup na splátky, prináša na slovenský úverový trh novinku: Quatro Pôžičky so zľavami na nákupy. Quatro pôžička je bezúčelová pôžička vo výške od 600 € do 5000 €. Doba splatnosti je 12 až 60 mesiacov. Quatro Pôžička je poskytovaná bez ručiteľa alebo iného zabezpečenia. Žiadateľ o pôžičku musí mať trvalý príjem zo zamestnania na Slovensku alebo v zahraničí, príjem z podnikania alebo musí byť poberateľom invalidného, starobného či výsluhového dôchodku. Quatro Pôžičku môžu získať aj opatrovateľky na Slovensku a v Rakúsku.

Získajte Quatro Pôžičku hneď teraz: Chcem pôžičku


Quatro Pôžičky sú bezúčelové pôžičky na čokoľvek, takže klient môže pôžičku použiť na zaplatenie rekonštrukcie bytu, nákup zariadenia do domácnosti alebo na čokoľvek iné. Po vybavení Quatro pôžičky môže získať 5 % zľavu z poskytnutej pôžičky. Online zadá údaje z pokladničného dokladu a Quatro mu vráti 5 % z ceny nákupu. Zľava je poskytovaná najneskôr do 3 mesiacov od čerpania Quatro Pôžičky.

   E BOOK dozviete sa v ňom, čo odlišuje bežných ľudi a bohatých a ako sa  tým bohatým stať...


OCHRÁNA OSOBNÝCH ÚDAJOV

       REG. ČÍSLO 4082

Je málo povolaní kde aj bez vysokej školy môžeš dosiahnuť príjem nad 1 000 Eur. Práca v realitke to umožňuje- ale nie v každej realitke a nie pre každého. Zisti VIAC:

       JE OZAJ LUKRATIVNÁ 

PRÁCA REALITNÉHO MAKLÉRA/KY ?

peniaze, bankovky Eura v ruke

WEB ZDARMA UŽ ZA 5 MINÚT