Prečo STIFORP ?

23.03.2013 19:47

Existuje viac ako 200 miliónov  ľudí ktorí robia alebo hľadajú domáce podnikanie a skôr či neskôr budú  potřebovat  túto službu ... STIFORP . [ZISK pospiatky]
Tu je zaujímavý fakt ... v Yukonu a Californií  najviac zarobili Tí, ktorí predávali banské nástroje, nie baníci.
Teraz ... powerline vám ukáže, ako rýchlo spoločnosť rastie, pretože s týmto plánom Pay, každý má iba 2 predné líniu pozície v tomto rýchlo plniaci spoločnosti nútené 2x14 Matrix a raz, keď sú naplnené tieto dva body, jediným miestom pre všetky ostatných ísť, je pod tých, ktorí sú už tam.
STIFORP jednoducho profituje, a ak sa pozriete na "Leader rady" si môžete prezrieť, ako veľkého úspechu ľudia majú. Niektorí už osobne zaregistrovali  5, 10, 20, 50 ľudí ... niektorí s viac než 100 ľudí.
Nemyslite si, že budete musieť zapísať 100 ľudí, aby ste zarabali veľké  peniaze ... v skutočnosti, môžete max z Pay plán má len dve osobne zapísaných ľudí. Ide o to, títo lídri majú len v dvoch polohách prednej línie a čo to znamená pre vás je ALL z týchto ostatných ľudí, ktoré spadajú pod všetkými, kto je už v matici. Takže, všetci ľudia, ktorých vidíte pod vami v elektrickej sieti teraz, je NIČ. Áno ... pôjdeš do matrice pred všetkých tých ľudí, ktoré je skvelé, ale to nie je to, čo je vzrušujúce!

 

Dovoľte mi, aby som ukázal, ako to funguje ...

Prosím, nájdite e-mail, ktorý ste dostali od support@stiforp.com a kliknite na odkaz v e-maile (alebo jednoducho prihlásiť na svoj vlastný back office stiforP).
Potom kliknite na tlačidlo " Genealogy "kartu (alebo ako platenú člen kliknite na" spoločnosť Momentum "kartu na ľavej strane vášho back office stiforP) v hornej časti a uvidíte, koľko PLATENÉ poslanci pripojili od prvého pre-predmetu , rovnako ako to, koľko práve vopred zapísaných před  Vami. Potom sa pozrite na ľavom dolnom rohu a uvidíte ... Kliknite tu k videniu všetci pod vami v Powerline.

 

TERAZ ... čo je vzrušujúce je stovky ľudí, ktorí sa pripojí na budúci týždeň a tisíce ľudí, ktorí sa pripojí na budúci mesiac a potenciál stovky tisíc alebo dokonca milióny ľudí, ktorí nastúpili v priebehu najbližších 12 mesiacov.


Všetci títo ľudia idú do 2 x 14 matice POD ľudí, ktorí sú už tam ... to je to, čo powerline je všetko okolo. Ste začíname chápať, že je to, čo robí tento POWERLINE systém tak silný a to je jeden z dôvodov, prečo STIFORP je jedným z najrýchlejšie rastúcich spoločností v tomto odvetví?
OPÄŤ ... Pamätajte si, že viac ako 100 miliónov domáce podnikanie operátormi (Network Marketers) v tomto svete, a skôr či neskôr budú  mať STIFORP.
Nenechajte si nadšenie z 200 ľudí, ktoré vidíte pod vami v elektrickej sieti, pretože možno niektoré z týchto ľudí bude spadať pod vami v matici, ale to nie je tam, kde sú peniaze ...Čo je tak vzrušujúce, je Milióny ľudí, ktorí majú v úmysle pripojiť sa k tomuto programu v najbližších  rokoch. Jediné miesto, je  pre ne  je pod tých, ktorí sú už tam

                                                           VSTUPIŤ

   E BOOK dozviete sa v ňom, čo odlišuje bežných ľudi a bohatých a ako sa  tým bohatým stať...


OCHRÁNA OSOBNÝCH ÚDAJOV

       REG. ČÍSLO 4082

Je málo povolaní kde aj bez vysokej školy môžeš dosiahnuť príjem nad 1 000 Eur. Práca v realitke to umožňuje- ale nie v každej realitke a nie pre každého. Zisti VIAC:

       JE OZAJ LUKRATIVNÁ 

PRÁCA REALITNÉHO MAKLÉRA/KY ?

peniaze, bankovky Eura v ruke

WEB ZDARMA UŽ ZA 5 MINÚT