Odporúčania, aby sa vás žiadna kríza netýkala

18.03.2013 10:11

Vaše myšlienky rozhodujú.

Čo v dnešnej dobe čítate? Začínate deň čítaním negatívnych správ v novinách či na internete? Negatívne správy zaisťujú vysoké predaja novín (po 11. septembri 2001 išli New York Times na dračku ako nikdy pred tým), preto je zámerom každého novinára napísať čo "nejkatastrofickejší, najkrizovější a najdesivejší" článok ..
Takže zahoďte noviny a kúpte si nejakú motivačnú knihu, prídete na úplne iné myšlienky. A tie rozhodujú, ako sa budete cítiť.


Výborne tiež pomáha, keď sa v priebehu dňa náhle zastavíte a položíte si otázku: Čo sa práve odohráva v mojej mysli? Často si uvedomíte, že sa vám hlavou "nepozorovane" preháňajú rôzne obavy, strachy, neistoty. V takom prípade je ihneď nahraďte nejakými pozitívnymi myšlienkami. Akými? Ste dokonalí takí, akí ste, preto na sebe určite sami nájdete dosť toho pozitívneho ...

Niečo s tým robte!

Buďte neustále zaneprázdnení pozitívne činností. Vyhľadávajte nové obchodné a pracovné príležitosti, vzdelávajte sa. Robte všetko preto, aby vám na negatívne myšlienky neostal čas. Vypnite televíziu, zahoďte noviny a pustite sa do práce!
Vyhľadávajte pozitívne naladených ľudí. vyhýbajte sa ľuďom, ktorí majú negatívne a pesimistické myslenie. Nestrácajte svoj drahocenný čas s tými, ktorí sa sťažujú na nepriaznivé vonkajšie okolnosti a naopak vyhľadávajte čo najviac spoločnosť tých, ktorí berú zodpovednosť za svoj život a svoj úspech do vlastných rúk.
Upevňujte si svoju sebaistotu. Vráťte sa v duchu späť do minulosti a vybavte si situácie, ktoré pre vás boli ozajstnou skúškou, a vy ste ich úspešne zvládli. Či už je to náročná skúška, choroba, zoskok padákom, čokoľvek, čoho ste sa najprv báli a mysleli, že to nezvládnete, ale nakoniec sa vám to podarilo a pokorením pôvodne "nezdolatelného" ste svoje hranice posunuli o kúsok ďalej a stali sa silnejšími.

Zvládli ste to vtedy, zvládnete to aj dnes. Nepochybujte o tom.

Pripravte sa na "nabudúce". Je isté, že tak ako po každej zime príde jar, tak aj každá kríza raz odznie. Dôležité ale je si uvedomiť, že to zďaleka nie je posledná kríza. Ťažké časy boli, sú a budú. Taký je život. A je to tak dobre, život by bol inak veľká nuda. Takto je aspoň plný prekvapení, dobrodružstva a nových výziev.

Nezabudnite

Sú ľudia bohatí mentálne, ktorí nemajú ani korunu. A sú ľudia chudobní vo svojej mysli, ktorí majú veľa peňazí. Za par rokov stav ich peňaženky bude zodpovedať stavu ich mysle.

A čo vy, už ste sa rozhliadli po tej svojej príležitosti?

   E BOOK dozviete sa v ňom, čo odlišuje bežných ľudi a bohatých a ako sa  tým bohatým stať...


OCHRÁNA OSOBNÝCH ÚDAJOV

       REG. ČÍSLO 4082

Je málo povolaní kde aj bez vysokej školy môžeš dosiahnuť príjem nad 1 000 Eur. Práca v realitke to umožňuje- ale nie v každej realitke a nie pre každého. Zisti VIAC:

       JE OZAJ LUKRATIVNÁ 

PRÁCA REALITNÉHO MAKLÉRA/KY ?

peniaze, bankovky Eura v ruke

WEB ZDARMA UŽ ZA 5 MINÚT