Ako zarobiť v MLM 4

03.10.2011 16:36

4.  Kritické body v MLM:

Aj tu platí to isté ako v každom inom obchode: úskaliam sa treba vyhnúť. Ak by všetko fungovalo hladko, behali by po svete samí milionári z MLM. Ale zrejme to nie je také iste. Oveľa viacej budete počuť kritické hlasy a možno bude aj vás trápiť neistota, či bolo vaše rozhodnutie pre tento obchod správne. Všimnime si teda niektoré základné ťažkosti, na ktoré môžete pri budovaní svojej organizácie s MLM stále narážať.

 

MLM síce je receptom na to, ako sa stať čo najrýchlejšie bohatým ale vyžaduje výdrž, angažovanosť a tvrdú prácu, aby sa dali vybudovať profitujúce štruktury.

 

Aj keď vaše počiatočné investície neprekročia azda viac ako 100 eur, nemali by ste chápať váš obchod ako „len takú hru“, ale brať ho práve tak vážne, ako keby ste investovali napr. 50 000 eur do podniku typu franchising. Tu práve tak ako tam sú potrební aktívni, nápadití a pracovní ľudia, ktorí si myslia, že ich na nič nie je škoda a dokážu si „riadne vyhrnúť rukávy“. Tu aj tam budete musieť prečkať isté obdobie, kým sa naučíte obchodovať a kým sa bude môcť váš obchod rozvíjať a zväčšovať.

                 

Ale tu (v MLM ) sa vám v najhoršom prípade nemôže finančne nič stať,(hlavne ak sa rozbiehate popri zamestnani) kým tam (napr. v iných druhoch samostatnej obchodnej činnosti) sa môžete ocitnúť na pokraji existenčného ohrozenia.

Ďalší problém vyplýva do istej miery z ľudskej povahy. Ak nemáte alebo si nepestujete najdôležitejšiu vlastnosť, vytrvalosť, sotva budete mať niekedy úspech vo VOS-e. 

Znie to totiž celkom jednoducho, keď sa povie, že musíte mať pod sebou 5 dobrých ľudí. Ale že na to je potrebné osloviť priemerne 50 možných záujemcov, uskutočniť 30 rozhovorov alebo obchodných prezentácií a najmenej 10 intenzívnych rozhovorov, to ukazuje celú vec v  menšom lesku. 

Keď počúvate zdrvujúce komentáre vašich priateľov a známych, keď sa vám celé týždne nedarí sponzorovať ani jedného spolupracovníka, keď nádejní partneri z nevysvetliteľných príčin zanechávajú svoj obchod, keď na vás nezadržateľne zaútočia „papiere“ a iné práce,

potom pomôže len jedna jediná vlastnosť:vytrvalosť

Nikto vám nemôže povedať, ako dlho musíte pracovať a bojovať za vybudovanie nosnej obchodnej základne; môže to trvať týždne alebo aj mesiace. Isté je na začiatku len jedno: že to dokážete, ak máte vytrvalosť! Väčšina ľudí zanechá svoju činnosť v MLM už po troch mesiacoch! Máte za sebou niekoľko rokov školskej dochádzky, možno viacročnú učňovskú školu alebo stredoškolské či vysokoškolské  štúdium – to ste potrebovali, aby ste mohli vykonávať svoje dnešné povolanie. Koľko tu však zarobíte za 5 rokov? Jedna vec je istá: v MLM môžete dosiahnuť viacnásobok tohto príjmu a budete mať napriek tomu viac voľného času. Ale nečakajte, že to všetko sa dá dosiahnuť len za tri mesiace.

Jestvuje celý rad dôvodov prečo sa mnohí spolupracovníci vo VOS-e tak rýchlo vzdávajú...

Pamätaj- Ľudia, ktorí robia o 20% lepšie a viac ako ostatní, zarábajú o 80% viac ako ostatní...

 

 

   E BOOK dozviete sa v ňom, čo odlišuje bežných ľudi a bohatých a ako sa  tým bohatým stať...


OCHRÁNA OSOBNÝCH ÚDAJOV

       REG. ČÍSLO 4082

Je málo povolaní kde aj bez vysokej školy môžeš dosiahnuť príjem nad 1 000 Eur. Práca v realitke to umožňuje- ale nie v každej realitke a nie pre každého. Zisti VIAC:

       JE OZAJ LUKRATIVNÁ 

PRÁCA REALITNÉHO MAKLÉRA/KY ?

peniaze, bankovky Eura v ruke

WEB ZDARMA UŽ ZA 5 MINÚT