AKO SCHUDNUŤ ZDRAVO A UČINNE ?

29.11.2012 11:23

Veľa ľudí chce  zchudnuť  ale ľahko a rychlo. To je sice lákavá forma ale skôr  v riši filmov a reklamy.
Chudnutie zdravo – jediná spravna  možnosť ako schudnúť natrvalo je skombinovať zdravé chudnutie a účinné chudnutie. Iná možnosť neexistuje...

Znie to až príliš jednoducho ale je to tak.

Skombinujte zdravé a účinné chudnutie a nielenže schudnete, ale váhu si aj natrvalo udržíte.

Okrem toho pomôžete aj Vášmu telu dostať sa do lepšej kondície. Pokiaľ schudnete zdravo a účinne, tak okrem úbytku váhy sa Vaše telo bude lepšie cítiť a podvedome to budete vnímať ako veľmi prospešné. Preto automaticky budete pokračovať v zdravom životnom štýle, ktorý si časom zamilujete.
Zdravé chudnutie – chudnutie zdravo
• Zdravé chudnutie začína zlepšeným pitným režimom, čím pomôžete telu zbaviť sa odpadových látok (schudnete prvé kilá). Pokiaľ chcete zdravo schudnúť, vypite denne aspoň 2-3  litre tekutín – vynechajte sladené nápoje. Káva, alkohol, mlieko,… sa nepočítajú.
Je dôležité príjmať dostatok živín a antioxidantov – pomôžete organizmu pri regenerácii a obnove buniek, a tým zlepšíte vitalitu svojho tela. Ak chcete zdravo schudnúť, resp. ak chcete absolvovať zdravé chudnutie,  mali by ste zjesť denne také množstvo vitamínov, ktoré zodpovedá 10 kúskom zeleniny alebo ovocia – ale pozor na kalórie. Uznávam , nie je to jednoduché ale zdravie je priorita. Môžete si pomôcť kvalitnými doplnkami stravy.

• Dostatok bielkovín – z čo najväčšej miery najlepšie rastlinných.-SOJA, FAZUĽA, ORECHY, HRACH ... Skúste denne zjesť aspoň 1 gram rastlinných bielkovín na kilogram Vašej hmotnosti. Ak Vážite 80 kíl, skúste denne zjesť 80 gramov bielkovín.
• Zdravé chudnutie, resp. zdravo schudnúť  znamená, že do svojho denného režimu zaradíte aj pohyb – optimálne 3 krát v týždni aspoň po 45 minút – pozrite si „cvičenia na chudnutie“
• Zhrnutie – zdravé chudnutie znamená, že po jeho absolvovaní bude Vaše telo nielen chudšie ale aj krajšie a zdravšie. Nie je to najľahšie ale dá sa zdravo schudnúť.
Účinné chudnutie
• . Čo znamená účinné chudnutie-2 až 6 kíl mesačne. Ak schudnete viac, pravdepodobne to bude zo svalov, čo už neznamená účinné chudnutie. Prečo? Pokiaľ Vám ubúdajú výraznejšie svaly, znamená to, že sa Vám spomalí metabolizmus. To neskúr spôsobí, že budete náchylný na opätovné priberanie.
• Znamená jesť pravidelne a chudnúť. Nepravidelná strava alebo hladovanie výrazne spomaľuje metabolizmus.
• Účinné chudnutie ďalej znamená vytvorenie si správnych návykov (zvykov) v oblasti zdravého životného štýlu.

Zvyk je jako železná košeľa – či už je dobrý alebo zlý.
Iba ak skombinujete účinné a zdravé chudnutie, tak natrvalo schudnete.
Nájdite si pár minút, všetky podrobné informácie o chudnutí, chybách pri chudnutí, správnom postupe, nájdete na tejto stránke. Aby Vaše chudnutie bolo naozaj zdravé chudnutie, pretože len tak môžete dosiahnuť peknú postavu bez jojo efektu. A to chce väčšina ľudí s nadváhou. Začnite chudnúť zdravo ešte dnes!

 

   E BOOK dozviete sa v ňom, čo odlišuje bežných ľudi a bohatých a ako sa  tým bohatým stať...


OCHRÁNA OSOBNÝCH ÚDAJOV

       REG. ČÍSLO 4082

Je málo povolaní kde aj bez vysokej školy môžeš dosiahnuť príjem nad 1 000 Eur. Práca v realitke to umožňuje- ale nie v každej realitke a nie pre každého. Zisti VIAC:

       JE OZAJ LUKRATIVNÁ 

PRÁCA REALITNÉHO MAKLÉRA/KY ?

peniaze, bankovky Eura v ruke

WEB ZDARMA UŽ ZA 5 MINÚT